зображення_viber_2024-05-08_23-56-42-040.jpg

Сьогодні 08.05.2024 року здобувачі вищої освіти мали нагоду відвідати цікаву гостьову лекцію від шановної Ілони Владиславівни Рашковської - професора кафедри практичної психології, кандидата психологічних наук, психолога-методиста вищої категорії. Лекція була присвячена темі практичної психології, видам психологічної допомоги. Пані Ілона Рашковська поділилася ґрунтовною інформацією та продемонструвала практичні техніки роботи з особистими кризовими станами.
Надзвичайно цікавою та емоційною стала інтерактивна вправа з метафоричними картами "Що чудесного я сьогодні відкрию у собі". Лекторка запропонувала учасникам обрати карту за улюбленим числом. Ця вправа викликала жваву зацікавленість та щирі емоції у присутніх, допомагаючи їм заглибитись у свій внутрішній світ.
Здобувачі із захопленням слухали насичену та змістовну лекцію від висококваліфікованого фахівця. Висловлюємо щиру вдячність пані Ілоні Владиславівні за корисну інформацію, практичні поради та створення атмосфери довіри й самопізнання.