16 лютого в2з.jpgідбулася зустріч аспірантів спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура) Українського державного університету імені Михайла Драгоманова з деканом факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, доктором педагогічних наук, професором кафедри теорії і методики фізичного виховання здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова О.В.Тимошенко, щодо формування загальних та професійних компетентностей майбутніх докторів філософії спеціальності Середня освіта (фізична культура).

Олексій Валерійович звернув увагу аспірантів на формування такої компетентності як здатність до планування та проведення наукових досліджень відповідно до сучасної методології науки, обробки, інтерпретації та презентації їх результатів на основі застосування сучасних інфокомунікаційних технологій, комп’ютерних засобів та програмних продуктів та фахової компетентності, на кшталт здатності презентувати результати власних наукових досліджень, у галузі освіти (фізичної культури) у вигляді усної та письмової наукової продукції з використанням комп’ютерних технологій. У результаті набуття таких компетентностей майбутні доктори філософії спеціальності Середня освіта (фізична культура). зможуть публічно презентувати науковій спільноті результати наукових досліджень.