Новини, події, оголошення

10 січня 20зображення_viber_2024-01-10_13-26-37-056.jpg24 року відбувся захист дисертації  аспіранта кафедри теорії та методики фізичного виховання Афанасьєва Андрія Валерійовича (Ізраїль) «Формування здоров’язбережувальної компетентності учнів старшої школи у процесі інтерактивного навчання фізичної культури» у галузі знань 01 Освіта / Педагогіка зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура).

Науковий керівник: Тимошенко Олексій Валерійович - доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання, Український державний університет імені Михайла Драгоманова.
Рецензенти:
Арефьєв В.Г., доктор педагогічних наук, професор, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання;
Дьоміна Ж.Г., кандидат педагогічних наук, професор, Український державний університет імені Михайла Драгоманова, завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання – рецензент;
Офіційні опоненти:
Носко М.О., доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, професор кафедри педагогіки,психології та методики фізичного виховання;
Чопик Р.В., кандидат педагогічних наук, доцент, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.  Членами разової спеціалізованої вченої ради прийнято одноголосне рішення про присвоєння аспіранту А.В. Афанасьєву наукового ступеня вищої освіти доктора філософії зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура). Бажаємо подальших успіхів!

Blue_Playful_Cute_Illustration_Lesson_Plan1.jpg

Правила прийому на навчання до аспірантури

Хочемо повідомити вам, що вже розпочалася підготовка до вступної кампанії на спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура). Якщо ви маєте намір вступати до аспірантури на спеціальність 014 Середня освіта (фізична культура), зверніть увагу на дати та умови вступної кампанії:

Заяви та документи на навчання в аспірантурі за рахунок коштів юридичних чи фізичних осіб (на умовах контракту) приймаються:

з 08 травня по 25 травня 2023 р. (25.05.2023 р. до 15.00.год). Вступні іспити проводяться з 26 травня по 30 травня 2023 року.

Вступні іспити по прийому до аспірантури в 2023 році будуть проводитися у такі терміни:

Філософія – 26 травня 2023 року (за адресою вул. Пирогова, 9, об 11.00 год. 232 ауд.)

Іноземна мова – 29 травня 2023 року (за адресою вул. Пирогова, 9, об 11.00 год. 232 ауд.)

Спеціальність – 30 травня 2023 року (за адресою вул. Пирогова, 9, об 11.00 год.).

Додаткові іспити зі спеціальності (у разі необхідності) – 31 травня 2023 року (за адресою вул. Пирогова, 9, об 11.00 год.).

25_квітня_2023_-_колаж1.png

У межах програми «Visiting-professor» було організовано online-лекцію для аспірантів, викладачів і студентів Факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я УДУ імені Михайла Драгоманова від провідних наукових співробітників Університету Південної Кароліни (США). Лекція була присвячена темі «Образ тіла у спортсменів» (Topic: «Body Image in Athletes»).
Лекцію провели справжні професіонали у своїй області, які мають величезний досвід роботи та значну кількість публікацій у сфері спортивної  науки. Їх дослідження присвячені вивченню впливу образу тіла на успішність
діяльності спортсменів, а також психологічним аспектам даної теми.

зображення_viber_2023-04-07_11-33-01-625.jpg

24 березня здобувачі ступеня вищої освіти доктор філософії провели онлайн зустріч та прослухали гостьову лекцію  на тему  «Єдиний європейський простір вищої освіти: тенденції, виклики, перспективи», яку на високому рівні провів Йозеф Затько JUDr., доктор філософії, Почесний доктор, Почесний професор, LL.M, MBA, Президент Європейського інституту безперервної освіти (EIDV www.eidv.eu), Голова Асоціації піротехніків Словацької республіки, Засновник Східно-Європейської агенції розвитку (EEDA www.eeda.sk), Словацька Республіка.

На лекції піднімалися актуальні питання реформування системи вищої освіти України та зарубіжжя; обговорення змін та наслідків впровадження європейського досвіду у заклади вищої освіти України; про важливість забезпечення ЗВО усіма необхідними ресурсами, надання їм академічної мобільності, свободи та автономії, про створення умов для залучення до викладання високопрофесійних викладачів, про забезпечення сприятливих умов для співпраці з іноземними ЗВО обміну досвідом, студентами та викладачами. Лекція та зустріч була актуальною і цікавою для майбутніх докторів філософії.