20 січня відбувся черговий індивідуальний звіт аспірантів різних років навчання. У рамках зустрічі майбутні доктори філософії на засіданні кафедри теорії та методики фізичного виховання доповіли про свої наукові досягнення за період семестру. Поділилися здобутим досвідом, отриманими сертифікатами за участь у наукових заходах, презентували збірники з опублікованими статтями.

Крім цього, на зустрічі з аспірантами завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання, доктор педагогічних наук, професор Арефьєв В.Г. розповів про унікальність наукової школию Науковець відмітив, що унікальність наукової школи зумовлюється тим, що це колектив дослідників, члени його об’єднані спільними науковими інтересами і є однодумцями. Як свідчить практика, найбільш плідно колектив дослідників функціонує в межах кафедри, факультету у об’єднанні з у учасниками освітнього процесу.