20 жовтня 2022 ро3з.jpgку відбулася зустріч аспірантів 014 Середня освіта (фізична культура) факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова з Дьоміною Ж.Г., яка є гарантом освітньої програми підготовки докторів філософії. Жанна Геннадіївна  поділилася своїм баченням тих проблем, що виникають під час підготовки дисертацій на здобуття наукового ступеня доктор філософії. Особливу увагу було звернено на проблеми, пов’язані з якістю апробації результатів дослідження та дотриманням методологічної чіткості. Гарант озвучила рекомендації щодо особливостей підготовки аспірантами експериментальної частини роботи, відповіла на запитання присутніх.