23 березня 2023 року здобувачі ступеня вищої освіти доктор філософії зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура) зустрілися та із зацікавленістю прослухали гостьову лекцію на тему «Методика викладання фахових дисциплін в закладах вищої освіти», яку на високому рівні провела професор кафедри фізичного виховання і педагогіки спорту Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, майстер спорту СРСР з художньої гімнастики, кандидат в майстри спорту СРСР зі спортивної гімнастики Ляхова Інна Миколаївна.

Вчена також розповіла про зміст наукового дослідження з теми «Корекція психомоторного розвитку дітей 4-6 років із розладами аутистичного спектру засобами адаптивного фізичного виховання» наукове дослідження під її керівництвом здійснює аспірант Баришніков Андрій Олексійович. Лекція та зустріч була актуальною і цікавою для майбутніх докторів філософії. Крім цього, поговорили про організацію рухової активності школярів в умовах військового стану.