24 березня здобувачі ступеня вищої освіти: доктор філософії в галузі Освіта / Педагогіка за спеціальністю 014 Середня освіта (фізична культура) провели онлайн зустріч та прослухали гостьову лекцію на тему  «Встановлення, розвиток та продовження співробітництва з іноземними університетами-партнерами», яку на високому рівні провів Алі Узун, юрист Всесвітньої конфедерації молоді та спорту, Віце-президент провінції Стамбул, Туреччина.

На лекції розглядалися питання про те як міжнародні зв’язки сприяють реформуванню діяльності університетів, охоплюють освітній процес, організацію наукових досліджень, трансфер технологій, інноваційний розвиток, сприяють підвищенню якості підготовки компетентних фахівців, створенню умов для посилення мобільності.