Рецензії та відгуки на освітньо-професійну програму «Фізкультурно-спортивна реабілітація»

Рецензія Лянного Ю. О., ректора Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, доктора педагогічних наук, професора.

Рецензія Сватьєва А. В., завідувача кафедри фізичної культури і спорту Запорізького національного університету, доктора педагогічних наук, професора.

Рецензія Малаховського О. А., голови Студентського парламенту факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова.

Відгук Бобровника С. І., начальника Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки.

Відгук Ткаченко Н.В., заступника начальника центру, начальника організаційно-методичного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».