13 жовтня 2022 року відбулася зустріч аспірантів спеціальності: 014 Середня освіта (фізична культура) Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з деканом факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, доктором педагогічних наук, професором кафедри теорії і методики фізичного виховання здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова О.В. Тимошенко, щодо підготовки навчально-методичного контенту та здійснення ефективної науково-педагогічної та інноваційної діяльності у ЗВО.

Олексій Валерійович привітав здобувачів з новим навчальним роком, акцентував увагу аспірантів на необхідності  креативного підходу науково-педагогічної та інноваційної діяльності та організації її на високому рівні педагогічної майстерності та відповів на запитання присутніх.