06 жовтня 2022 року відбулася зустріч аспірантів факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова з кандидатом педагогічних наук, професором кафедри теорії і методики фізичного виховання здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Дьоміною Жанною Геннадіївною. Вона привітала аспірантів з початком нового навчального року, звернула увагу на особливості планування та здійснення експериментальної частини дослідження. Багато уваги на зустрічі було приділено тематиці науково-дослідної роботи кафедри, акцентовано увагу на виборі сучасних методів наукового дослідження та особливостях обробки результатів наукового дослідження задля виявлення наукової новизни.