У рамках всебічного та поглибленого ознайомлення із особливостями виховної роботи у ЗВО 18 квітня 2022 для здобувачів ступеня вищої освіти доктор філософії в галузі здійснено зустріч із заступником декана з виховної роботи факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри футболу Арефьєвою Л.П.

Лариса Петрівна акцентувала увагу на тому, що основною метою діяльності закладів вищої освіти є формування і розвиток особистості майбутнього фахівця вищої школи на всіх рівнях навчально-виховного процесу. Що постійне вдосконалення системи виховної роботи допомагає розкрити власні потреби й здібності, що сприяє самоствердженню, самореалізації (в особистісному й професійному планах); пізнати свою сутність та самовизначитися (в особистісному й професійному планах); залучитися до загальної та професійної культури; самореалізуватися в діяльності й спілкуванні.