КАФЕДРА ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ФІЗИЧНОЇ РЕКРЕАЦІЇ
БІЛИК ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА
завідувач кафедри,
професор, доктор педагогічних наук
професор кафедри
Освіта:
- Київський державний педагогічний інститут імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Біологія».
- Ковельське медичне училище, спеціальність «Фельдшерська».
- Англійська мова – «рівень С» (сертифікат British Council).
- Польська мова – «рівень В-2» (сертифікат навчального центру «Польсько-український освітній центр»).
Наукова діяльність:
- Автор понад 100 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Scіence, монографії, в тому числі зарубіжні.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Формування готовності майбутніх учителів до здоров’яформувальної діяльності у початковій школі» зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за темою «Теоретичні і методичні засади природничо-наукової підготовки майбутніх психологів у закладах вищої освіти» зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
- Член редакційної колегії наукового журналу «Освітньо-науковий простір».
- Член спеціалізованої вченої ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Д 26.053.01 зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти, 13.00.07 – теорія і методика виховання, з правом захисту докторських та кандидатських дисертацій.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Учасник міжнародних проектів: ERASMUS+ «Mobility Fgreement/Staff Mobility For Teaching»; «PROM».
- Координатор програми «Рodwójny Dyplom – Double Degree», що реалізується в рамках міжнародної співпраці Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Краківського педагогічного університету імені Комісії Народної Освіти (Краків, Польща).
- Член громадських організацій: «Міжнародна академія культури безпеки, екології та здоров’я – «МАКБЕЗ»; «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти».
Методична робота:
- Голова предметної експертної комісії із здоров’я, безпеки та добробуту Інституту модернізації змісту освіти.
- Співавтор Галузевого стандарту зі спеціальності «Здоров’я людини*».
- Автор 16 праць навчально-методичного характеру, серед них 2 підручники з грифом МОН України (у співавторстві) та свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір «Комп’ютерна програма «БСС: діагностичне вимірювання рівнів сформованості природничо-наукової компетентності майбутніх психологів» (у співавторстві).
Освітній компонент:
- «Анатомія та фізіологія людини».
- «Основи сучасної нейробіології».
- «Інфекційні та паразитарні хвороби».
- «Основи дієтології та побудова індивідуальних оздоровчих програм».
- «Основи дерматології та підліткової косметології».
Посилання на профіль в:
- Scopus: https://tinyurl.com/3z4rbzjz
- Web of Scіence: https://www.webofscience.com/wos/author/record/2151478
- Google Scholar:https://scholar.google.com.ua/citations?user=3vOm02UAAAAJ&hl=ru
ПРИЙМАКОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
професор, доктор біологічних наук
професор кафедри
Академік Академії Наук Вищої Освіти України по відділу Педагогіки
Освіта:
- Фельдшерське відділення медичного училища у м. Грозному.
- Чечено-Інгушський державний педагогічний інститут. За фахом – вчитель фізичного виховання.
Наукова діяльність:
- Автор понад 350 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до науко метричних баз даних Scopus та Web of Scіence, монографії, колективні монографії в тому числі зарубіжні.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за темою «Дослідження ролі та взаємодії аналізаторних систем при регуляції рухів у борців» за спеціальністю 03.00.13 «Фізіологія людини і тварин».
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за темою «Структурно-функціональна організація взаємодії систем організму при регулюванні пози і руху людини» за спеціальністю 14.03.26 – біологічна та медична кібернетика та інформатика.
- Був керівником комплексною науковою групою з науково-методичного забезпечення національних збірних команд України з греко-римської і вільної боротьби при підготовці спортсменів до участі в чемпіонатах Європи, Світу та Олімпійських ігор.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Член редколегії наукового журналу «Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт)».
- Член спеціалізованої вченої ради НППУ ім. М.П. .Драгоманова із захисту кандидатських і докторських дисертацій зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров'я).
- Очолює наукову школу «Моніторинг фізичного стану та прогнозування резервних можливостей організму людини в різних умовах м’язовій діяльності».
- Керівник наукового напрямку «Модельні характеристики системної діяльності організму людини в процесі довгострокової адаптації до фізичних навантажень».
- Координатор проекту відповідно «Договору про співпрацю» між Щецинським Університетом (Польща, Щецин), та Національним педагогічним університетом М.П. Драгоманова (Україна, Київ) від 2007 року.
Методична робота:
Автор більше як 232 наукових праць серед яких 7 монографій (1 – одноосібна, 6 – у співавторстві); 18 навчальних і навчально-методичних посібників і рекомендацій (1 – одноосібний, 17 – у співавторстві). Наукові статті в Scopus, Web of Science, фахових журналах категорії Б, Kopernikus, тощо.
Під керівництвом захищено 10 кандидатів наук і 3 докторів наук.
Серед яких: Присяжнюк Станіслав Іванович – «Теорія і методика фізичного виховання студентів спеціальних медичних груп з використанням здоров’язбережувальних технологій» Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я); Хорошуха Михайло Федорович Теоретико-методичні засади формування предметної компетентності з основ теорії здоров'я у студентів вищих училищ фізичної культури. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я); Самокиш Іван Іванович – «Система моніторингу функціональних можливостей студентів вищих навчальних закладів у процесі фізичного виховання. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я);
Масенко Лариса Володимирівна «Формування рухових умінь учнів початкової школи в процесі ігрової діяльності з елементами єдиноборств» – Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я);
Волошин Олександр Олексійович «Формування координації рухів студентів
засобами боротьби на поясах Алиш в процесі фізичного виховання». – Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія і методика навчання (фізична культура, основи здоров’я);
Освітній компонент:
- «Фізіологія людини», «Загальна фізіологія людини та фізіологія фізичних вправ»;
- «Спортивна медицина»;
- «Методи функціональної діагностики у фізичної культурі і спорті»;
- «Адаптація і функціональні резерви спортсменів»;
- «Методи функціональної діагностики у фізичний реабілітації»;
- «Фізична реабілітація у невропатології»;
- «Фізична реабілітація в хірургії та травматології»;
- «Анатомія людини та спортивна морфологія»;
- «Метрологічний контроль у фізичній культурі і спорті».
Посилання на профіль в:
- Scopus: http://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=6506766237)
- Googl Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?user=UZrZaGUAAAAJ&hl=ru),
- Web of Science Core Collection https://publons.com/researcher/3295187/oleksandr-pryimakov/
ОМЕЛЬЧУК ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
доцент, кандидат педагогічних наук,
доцент кафедри
Освіта:
Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького, за спеціальністю вчитель географії з додатковою спеціальністю – біологія.
Аспірантура НПУ імені М.П. Драгоманова
Наукова діяльність:
- Автор понад 90 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Scіence, колективні монографії, в тому числі зарубіжні Scientific foundations of pedagogy and education: collective monograph.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою ««Формування професійної компетентності майбутніх учителів фізичної культури в процесі вивчення природничо-наукових дисциплін»« зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
- У НАПН України закоординована тема дисертаційного дослідження, поданого на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти – «Система підготовки майбутніх учителів фізичної культури до створення здоров’язбережувального середовища у школах мистецтв».
Громадська та міжнародна діяльність:
- Заступник декана факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я з наукової роботи,
- член Вченої ради факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я,
- відповідальний секретар щорічної Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури та спорту»,
- керівник проблемної групи студентів з питань медико-біологічних та валеологічних проблем здоров’я та системи створення здоров’язбережувального середовища у школах.
Методична робота:
Автор 10 праць навчально-методичного характеру одноосібних та у співавторстві
Має патенти (у співавторстві).: https://uapatents.com/patents/omelchuk-olena-volodimirivna
- Спосіб швидкої гармонізації психоемоційного стану людини (25.06.2010) Номер патенту: 50707
- Спосіб відбору перспективних підлітків для занять видами спорту циклічного характеру (12.04.2010) Номер патенту: 48917
- Спосіб лікування тютюнопаління з використанням рефлексотерапії (25.02.2010) Номер патенту: 47706
- Спосіб виявлення молодих осіб з підвищеним фактором ризику щодо індивідуально-біологічної алкогольної залежності (10.11.2009 ) Номер патенту: 45477
- Свідоцтво про реєстрацію авторських прав на твір Комп'ютерна програма «ОДС: педагогічне оцінювання рівнів сформованості професійної компетентності майбутніх учителів фізичної культури в процесі вивчення природничо-наукових дисциплін» №47067 від 08.01.2013 Офіційний бюлетень № 30
Освітній компонент:
- «Анатомія людини та спортивна морфологія»,
- «Вікова анатомія і фізіологія»,
- «Вікова фізіологія»,
- «Долікарська медична допомога»,
- «Основи медичних знань»,
- «Безпека життєдіяльності»
- «Загальна гігієна та гігієна фізичних вправ»,
- «Біохімія та біохімічні основи фізичного виховання»,
- «Моніторинг психофункціонального стану дітей та молоді»,
- «Травматизм у спорті».
- «Основи дерматології та підліткової косметології».
- «Дерматологія з основами догляду за шкірою»
- «Методика викладання дисциплін валеологічного спрямування у закладах вищої освіти»
- «Основи клінічної патології та фізичної реабілітації»
Посилання на профіль в:
- Scopus:ORSID ID 0000-0003-1771-730X
- Googl Scholar scholar.google.com.ua/citations?user=hbSfe7MAAAAJ&hl=uk&oi=ao
- Researcher ID Scopus Author ID: 57211339627
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
КНИШ СВІТЛАНА ІВАНІВНА
доцент, кандидат педагогічних наук
доцент кафедри
Освіта:
- Мелітопольський державний педагогічний університет за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія».
- Денна аспірантура Бердянського державного педагогічного університету при кафедрі валеології, основ здоров’я та БЖД.
Наукова діяльність:
- Автор 30 наукових і навчально-методичних праць.
- Публікації в виданнях, що входять в наукометричні бази Web of Science і Index Copernicus.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Педагогічні умови формування готовності майбутніх учителів основ здоров’я до ведення первинної профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД» зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Керувала студентським народознавчим гуртком «Формування культури здоров’я студентської молоді».
- Ініціатор проведення різних заходів в університеті й місті Бердянську.
- Член громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» IESF
Методична робота:
- Автор 5 праць навчально-методичного характеру
Освітній компонент:
- "Анатомія та фізіологія людини"
- "Морфологічні та метаболічні основи ФВіС"
- "Безпека життєдіяльності"
- "Нормальна анатомія"
- "Психологічний супровід в реабілітації з основами патопсихології"
- "Анатомія людини та спортивна морфологія"
- "Патологічна анатомія і фізіологія"
- "Масаж реабілітаційний"
- "Масаж загальний і реабілітаційний"
- "Адаптивна фізична культура"
- "Основи оздоровчо-рекреаційної рухової активності"
- "Валеологія (фізіологія) рухової активності"
- "Безпека життєдіяльності"
- "Основи ЛФК у спец. мед. групах"
Посилання на профіль в:
ORCID iD: 0000-0001-9109-4150
Google Scholar:https://tinyurl.com/ya2uba3c
Researcher iD: 252FS1lXo%253D
Web of Science iD:https://www.webofscience.com/wos/author/record/D-9195-2019
ВОРОНЦОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА - доцент кафедри медико-біологічних і валеологічних основ здоров'язбережувальної освіти та фізичного виховання, кандидат філософських наук
Почесна грамота МОН України, 2013 рік
Google Scholar:
https://scholar.google.com.ua/citations?user=RmvG4xMAAAAJ&hl=uk&oi=sra
h-індекс - 7
Освіта: У 1984 році закінчила факультет геоекології Ленінградського державного університету за спеціальністю «Фізико-географ, викладач географії»
У 2010 році відбувся захист дисертаційної роботи «Превентивна освіта як об’єкт філософського аналізу» зі спеціальності 09.00.10 – філософія освіти
(науковий керівник – професор Б.В. Братанич). Захист відбувся у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського.
Трудова діяльність:
- 1984-1990 – Центральний НДІ водних ресурсів, інженер, молодший науковий співробітник.
- 1991- 1994 – спільне українсько-німецьке підприємство «Інтеркомп’ютер», програміст
- 1994 – 2010 – Видавництво «Алатон», експерт, розробник навчальної літератури
- 2004-2008 – менеджер проєктів Глобального фонду по боротьбі з теберкульозом та ВІЛ/СНІДом
- 2009-2010 – національний експерт Німецького товариства технічної співпраці (GTZ);
- 2007-2014 – міжнародний консультант UNICEF and USAID в Таджикістані, Киргизстані
- 2012 – 2015 – керівник з розробок у проєкті ЄС
- 2016 – 2019 – керівник з розробок у проєктах «Вчимося жити разом», «Безпечна і дружня до дитини школа» за підтримки ЄС, UNICEF та уряду Японії.
- 1995 – 2021 – автор і співавтор підручників і навчально-методичних матеріалів для предметів «Валеологія», «Основи безпеки життєдіяльності», «Основи здоров’я» для 1-9 класів, інтегрованого курсу «Я досліджую світ» для 1-4 класів, «Інформатика» для 4 класу.
Сфера наукових інтересів: здоров’язбережувальна освіта, додипломна і післядипломна підготовка педагогів початкової школи, основ здоров’я, інтегрованих курсів «Здоров’я, безпека та добробут», «Я досліджую світ».
Автор онлайн курсів для педагогів: «Вчимося жити разом: розвиток соціальної компетентності», «Основи здоров’язбережувальної компетентності», «Я досліджую світ», «Заклади освіти в умовах епідемії», «Безпечна і дружня до дитини школа», 20 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі публікації в Web of Science (2020).
Викладає дисципліни в НПУ імені Драгоманова:
Тренінги з актуальних проблем фізичного і психічного здоров’я Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
МЕГАЛІНСЬКА ГАННА ПЕТРІВНА
- доцент, кандидат біологічних наук
- доцент кафедри
Освіта:
- Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка, спеціальність «Біологія».
Наукова діяльність:
- Автор понад 180 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних, у тому числі Scopus та Index Copernicus.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за темою «Вивчення взаємодії йонів важких металів з мембранами еритроцитів методами вольтамперометрії» зі спеціальності 03.00.04 – біохімія.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Виконавець міжнародного проєкту «Формування радіобіологічної грамотності школярів України" фонду Джона і Кетріна Макартуров
- Член громадських організацій:
- «Міжнародна академія культури безпеки, екології та здоров’я – «МАКБЕЗ»;
Методична робота:
- Автор 10 праць навчально-методичного характеру, серед них 3 для учнів та вчителів (у співавторстві).
- Керівник секції «Охорона довкілля та раціональне користування» КМАНУМ, методист.
Освітній компонент:
- «Загальна біологія з основами мікробіології та генетики».
- «Здоров’язбережувальні педагогічні технології».
- «Діагностика і моніторинг рівня здоров’я».
- «Фітологія».
- «Валеологічні основи планування сім’ї та генетичні хвороби».
- «Основи генної інженерії та біотехнології»
Посилання на профіль в:
- Scopus: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=57214945842
- Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?hl=uk&user=2kR3FHoAAAAJ
ШЕРЕМЕТ ІНЕСА ВОЛОДИМИРІВНА
доцент, кандидат педагогічних наук
доцент кафедри
Освіта:
- Київський державний педагогічний інститут імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Географія та біологія».
- Англійська мова – «рівень В-2» (сертифікат British Council).
Наукова діяльність:
- Автор понад 45 наукових публікацій, серед яких статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Scіence.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Формування готовності майбутніх учителів до профілактики порушень зору учнів початкової школи у процесі професійної підготовки» зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Керівник студентської проблемної групи та біологічного гуртка.
- Член громадської організації «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти».
Методична робота:
- Співавтор навчально-методичного комплексу спеціальності «Здоров’я людини*».
Освітній компонент:
- «Анатомія, фізіологія дитячого організму з основами генетики і валеології».
- «Вікова фізіологія та валеологія».
- «Основи дієтології».
- «Онтокінезіологія».
- «Сучасні валеологічні технології (профілактичні, рекреаційні та реабілітаційні)».
Посилання на профіль в:
- Scopus: https://tinyurl.com/hf46ubbk
- Web of Scіence: https://www.webofscience.com/wos/author/record/ABD-8446-2021
- Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=WP8WRCwAAAAJ&hl=uk
СТЕЛЬМАХІВСЬКА ВАЛЕНТИНА ПЕТРІВНА
доцент, кандидат медичних наук
доцент кафедри
Освіта:
- Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця, спеціальність «Гігієна, санітарія, епідеміологія».
- Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця, аспірантура без відриву від виробництва (кафедра гігієни дітей і підлітків).
- Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця, інтернатура «Інфекційні хвороби».
Наукова діяльність:
- Автор понад 50 наукових публікацій, серед яких статті у наукових виданнях, які входять до наукометричних баз даних Index Copernicus.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою «Гігієнічне обгрунтування умов навчання учнів середніх професійно-технічних навчальних закладів морського профілю» зі спеціальності 14.00.07 – Гігієна.
Методична робота:
- Автор понад 10 праць навчально-методичного характеру, серед них підручники з грифом МОЗ України (у співавторстві) «Гігієна дітей та підлітків», «Hygiene of children and adolescents», посібник «Гігієна дітей та підлітків» для студентів вищих навчальних закладів.
Громадська діяльність:
- Член громадської організації «Українська асоціація громадського здоров'я».
Освітній компонент:
- Гігієна (загальна та шкільна).
- Долікарська допомога у невідкладних станах.
- Основи медичних знань.
- Безпека життєдіяльності.
- Фізична реабілітація при порушенні діяльності внутрішніх органів.
- Анатомія людини (нормальна, вікова, патологічна).
- Фізіологія і психологія праці.
Посилання на профіль в:
- Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=dF--urEAAAAJ&hl=uk
ІГНАТЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
доцент, кандидат педагогічних наук
доцент кафедри
Освіта:
- Український державний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Біологія та хімія».
- Англійська мова – «рівень В-2» (сертифікат Pabelc LLC).
Наукова діяльність:
- Автор понад 60 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Scіence, монографії.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за темою «Педагогічні технології формування культури безпеки життєдіяльності майбутніх учителів початкової школи » зі спеціальності 13.00.04 – теорія та методика професійної освіти.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Учасник міжнародних проектів:
- Спільно з Міжнародним Альянсом ВІЛ/СНІД в Україні брав участь у проєктах:
- «Школа проти СНІДу»,
- «СНІД стосується кожного»,
- «Формування лідерства і прихильності до здорового способу життя у військовослужбовців і працівників правоохоронних органів України».
Член громадських організацій:
- «Міжнародна академія культури безпеки, екології та здоров’я – «МАКБЕЗ»;
- «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти».
Методична робота:
- Автор 6 праць навчально-методичного характеру, серед них 2 підручники з грифом МОН України (у співавторстві).
Освітній компонент:
- «Безпека життєдіяльності»,
- «Безпека життєдіяльності та цивільний захист населення »,
- «Екологія»,
- «Екологія з основами екології людини»,
- «Методика викладання валеології, ОМЗ,БЖД,ЦЗ та охорони праці у ВНЗ»
- «Методика навчання основ здоров’я та валеології»,
- «Методика навчання БЖД. Організація ОП та БЖД в навчальному закладі».
Посилання на профіль в:
ORCID ID: Serhii Ihnatenko NPDU - Universidade Nacional Pedagógica Dragomanov
https://orcid.org/0000-0001-7717-0444.
Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=IpAz0cQAAAAJ&hl=uk.
ЧЕЛНОКОВА МАРІЯ СЕРГІЇВНА
старший викладач кафедри
Освіта:
Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, спеціальність «Психологія».
Англійська мова – «рівень С» (сертифікат British Council).
Наукова діяльність:
Автор понад 40 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних бази Index Copernicus.
Член комісії з академічної етики факультету фізичного виховання, спорту та здоров’я.
Відповідальний секретар, учасник організаційного комітету Міжнародного симпозіуму «Освіта і здоров’я підростаючого покоління».
Громадська та міжнародна діяльність:
- Член громадських організацій:
- «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти».
- Керівник валеологічного гуртка студентів.
Методична робота:
- Співавтор навчально-методичного комплексу спеціальності «Здоров’я людини*».
- Куратор освітньої діяльності студентів, куратор ECTS.
Освітній компонент:
- «Вступ до спеціальності та загальна і педагогічна валеологія».
- «Психологічні особливості дітей з особливими потребам».
- «Психологія сім’ї та гендерна психологія».
- «Психовалеологія».
- «Теорія та методика превентивної виховної роботи, організація шкільної служби здоров’я».
Посилання на профіль в:
- Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=L6V-3PIAAAAJ&hl=uk
ВАСИЛЕНКО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА
викладач кафедри
Освіта:
- Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, спеціальність «Середня освіта (Здоров’я людини)».
Наукова діяльність:
- Автор понад 30 наукових публікацій, серед яких статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних Scopus та Web of Scіence.
Громадська та міжнародна діяльність:
- Член громадської організації «Українська асоціація педагогів і психологів початкової, дошкільної та позашкільної освіти».
Методична робота:
- Співавтор понад 15 навчально-методичних посібників та підручників (з них 5 підручників з грифом МОН України).
- Куратор освітньої діяльності студентів заочної форми навчання, куратор ECTS.
Освітній компонент:
- «Методика навчання предметам освітньої галузі “Соціальна та здоров’язбережувальна”».
- «Методика навчання основ медичних знань та проведення санітарно-просвітницької роботи».
- «Основи психодіагностики, профорієнтація і профвідбір та організація психологічної служби».
- «Сучасні валеологічні технології (профілактичні, рекреаційні та реабілітаційні)».
Посилання на профіль в:
- Scopus: https://tinyurl.com/4kztvswr
- Web of Scіence: https://www.webofscience.com/wos/author/record/2419729
- Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=eNClCFoAAAAJ&hl=ru&authuser=2
КОСТИШИНА ВІРА ІВАНІВНА
старший лаборант кафедри
старший викладач
Освіта:
- Чернівецький житлово-комунальний технікум за спеціальністю « технік-геодезист».
- Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького за спеціальністю вчитель географії середньої школи.
Методична робота:
Приймає активну участь в організації та проведенні науково-практичних та методичних конференцій, симпозіумів
Освітній компонент:
- «БЖД та ЦО»
- «Основи охорони праці»
Відзнаки:
Ветеран праці, має численні подяки за багаторічну працю на кафедрі.
Нагороджена грамотами Міністерства освіти України та нагородами:
• Медаль «Драгоманівська родина» у 2016 р.;
• Почесний орден «Берегиня України» у 2017 р.;
• Почесна медаль до 180 річчя НПУ ім.М.П.Драгоманова у 2021р.
КУЗЬМЕНКО ОЛЕКСАНДР ПЕТРОВИЧ
кандидат біологічних наук
доцент
Освіта:
Київський державний університет ім. Т.Г.Шевченка, спеціальність «Біологія»
Наукова діяльність:
- Автор понад 130 наукових публікацій, серед яких: статті у наукових виданнях, що входять до наукометричних баз даних Google Scholar, Index Copernicus (IC). 2 монографії.
- Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за темою «Особливості метастазування при низькотемпературних, ультразвукових і оперативних впливах на первинне вогнище в експерименті» зі спеціальності 14.00.14 – онкологія.
Освітній компонент:
- Беспека життєдіяльності.
- Основи медичних знань
- Масаж реабілітаційний
- Масаж загальний і реабілітаційний
- Основи оздоровчо-рекреаційної рухової активності
- Валеологія (фізіологія) рухової активності
- Анатомія та фізіологія людини
- Фізіотерапія
Посилання на профіль: ORCID ID: 0000-0002-2711-3027
Google Scholar: https://scholar.google.ru/citations?hl=ru&pli=1&user=v6yv-p0AAAAJ
Сфера наукових інтересів:
- Експериментальна та клінічна онкологія
- Регенеративна медицина
МОВЧАН АНГЕЛІНА АНДРІЇВНА
Старший лаборант кафедри здоров'язбережувальної освіти і фізичної рекреації "
Освіта: студентка 4 курсу бакалаврату; спеціальності "Здоров'я людини та фізична реабілітація"
Впевнений користувач - Windows, MS Office, Interne