Події та оголошення кафедри здоров'язбережувальної освіти та фізичної рекреації

овгшрцврцгр.jpg

На кафедрі здоров'язбережувальної освіти та фізичної рекреації факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я з 17 по 20 червня 2024 року у группах 21 мгвл, 22 мгвл та 22 змгвл відбувся захист магістерських робіт .
Перед студентами з привітальною промовою виступив голова державної екзаменаційної комісії профессор Володимир Валентинович Вербицький.Він привітав студентів з цією визначною подією в житті студентів, побажав гарних захистів.
Окрім Вербицький В.В від кафедри  були присутні на захисті члени екзаменаційної комісії: завідувачка кафедри здоров'язбережувальної освіти та фізичної рекреації, професорка Білик В.Г., доц. Ігнатенко С.А., доц. Шеремет І.В., старший викладач Челнокова М.С.
Атестаційні роботи викликали великий інтерес своєю актуальністю, змістом своїх робіт.

Побажаємо випускникам мирного неба, благополуччя та подальших успіхів!!!

11111чсмк.jpg

Захист дипломної роботи - це, мабуть, самий хвилюючий і відповідальний момент за весь час навчання в університеті.

17, 18  та 20 червня 2024 року на кафедрі здоров'язбережувальної освіти та фізичної рекреації факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я проходив день захисту кваліфікаційних бакалаврських робіт студентами ОC «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Здоров'я людини) 42 вл та 42 звл груп.

Бажаємо нових трудових звершень та вагомих успіхів!

Білик_В.Г._подяка.jpg

Вітаємо Білик Валентину Григорівну,

завідувачку кафедри здоров'язбережувальної освіти та фізичної рекреації, доктора педагогічних наук, професора

з отриманням подяки Міністерства освіти і науки України та Комітету з фізичного виховання та спорту за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, відданість справі,  вагомий особистий внесок у розвиток і популярізацію фізичного виховання та спорту серед студентської молоді.

Бажаємо Вам невичерпної енергії та оптимізму у нових творчих і професійних звершеннях на освітянській ниві!

рвгп.jpg

Посилання на VI Міжнародний симпозіум «ОСВІТА І ЗДОРОВ’Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ»

16 квітня 2024 року розпочався чотириденний науковий марафон щорічного VI Міжнародного симпозіуму «ОСВІТА І ЗДОРОВ’Я ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ» організаторами якого є:
Факультет фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Кафедра здоров’язбережувальної освіти та фізичної рекреації; Щецинський Університет (Uniwersytet Szczeciński), факультет фізичної культури та здоров’я; Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.