Рада молодих вчених

 

На факультеті функціонує рада молодих вчених.

Склад ради молодих вчених факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я

Члени ради:

  1

 

 

Тимчик Микола Валерійович– доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання, кандидат педагогічних наук, доцент

 

 

 

 

 

 

  3 

Бублей Тетяна Анатоліївна – викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання

 

 

 

 

 

 Marunchyk

 

 

 

Маринчук Вікторія Володимирівна, викладач кафедри футболу.

 

 

 

salogyb 

 

Салогуб Валерія Михайлівна, викладач кафедри футболу. 

 

 

 

 

 

nesterova

 

 

 

Нестерова Тетяна Ігорівна, аспірант кафедри олімпійського та професійного спорту.

 

Шановні колеги!

Просимо сприяти поширенню інформації серед активних студентів про оголошення прийому документів на здобуття стипендій імені Героїв Небесної Сотні.
 
Стипендію для студентів було засновано Урядом України за інціативи родин Героїв Небесної Сотні та активної участі Ради молодих учених при МОН.
 
З вдячністю, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН
-- 
З повагою
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

ЛИСТ 1

ЛИСТ 2

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України оголосило прийом документів щодо здобуття 
Премій Верховної Ради України (їх кількість до 30). Розмір однієї складає близько 115 тис грн. Відповідно Бюджетного кодексу вона не оподатковується. Просимо звернути увагу, що рішенням парламентського комітету науки і освіти від 27 лютого 2019 року схвалено відповідну Інструкцію з оформлення та подання документів на Премію. Вона доступна за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/36899.pdf
 
Наголосимо, що цього року подання на присудження Премії можуть вноситися закладами вищої освіти та науковими установами до 25 квітня 2019 року в головне управління науково-технічного розвиитку генерального директорату науки МОН.
 
З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при МОН.

Шановні колеги!


Польська національна агенція академічних обмінів NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej #NAWA, яка була утворена в 2017 році, фінансує різні програми міжнародної академічної мобільності (як це робить DAADBritish Council#CampusFrance).

До 23 квітня 2019 року відкритий конкурс на фінансування мобільності науковців з-за кордону, у тому числі з України, до польських закладів вищої освіти або наукових установ, - Програма ім.Улама (The #Ulam Programme).

Нижче подаємо загальну інформацію про конкурс:

Хто може подати заявку? 
- Науковець з-за кордону, який має принаймні науковий ступінь доктора філософії, який отримав у будь-якій країні, крім Польщі
- особа, яка не мешкає і не мешкала у Польщі з 2017 р., не вчилася у польських закладах і не має польського наукового чи освітнього ступеня

Які заходи може охоплювати заявка?
- проведення наукового дослідження та конструкторських робіт,
- наукове стажування (як постдок),
- викладацька діяльність у польському закладі вищої освіти або науковій інституції,
- збирання даних та матеріалів для дослідження і наукової публікації.

Який термін візиту?
- від 6 до 24 місяців
- проект можна реалізуватися з 1 жовтня 2019 до 31 травня 2020.

Які фінансові умови для учасника?
- стипендія PLN 10,000 на місяць (2,5 тис євро, досить висока ставка)
- додаткова оплата коштів мобільності (проїзду) 

Деталі - тут https://nawa.gov.pl/…/s…/program-im-ulama/call-for-proposals

Заохочуємо українських молодих учених до участі у конкурсному відборі!!!! Цей конкурс є дуже цікавим і дуже корисним для наших науковців, оскільки надає можливості для реалізації наукового стажування, що також є вимогою для отримання ученого звання чи наукового ступеня доктора наук.

Успіхів!
 
 З повагою,
Ірина Дегтярьова
заступник голови Ради

Шановні колеги!

Дозвольте звернути увагу, що Урядом оприлюднено Порядок проведення експерименту з присудження ступеня доктора філософії 
 
З повагою, Рада молодих учених при МОН
-- 
З повагою
Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Шановні колеги - молоді вчені!

 
Дозвольте інформувати, що Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України неодноразово піднімалося питання про збільшення кількості та розміру Премій та іменних стипендій Верховної Ради України, лібералізацію положень про подання, приведення вікових меж потенційних номінантів у відповідність до Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (35 років для кандидатів наук, 40 - для докторантів і докторів наук). Дещо з цих позицій вдалося частково досягнути.
 
Так, парламентом збільшено кількість Премій Верховної Ради України до 30. Розмір однієї складає близько 115 тис грн. Відповідно Бюджетного кодексу вона не оподатковується. Просимо звернути увагу, що рішенням парламентського комітету науки і освіти від 27 лютого 2019 року схвалено відповідну Інструкцію з оформлення та подання документів на Премію. Вона доступна за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/36899.pdf
Інструкцію незабаром оприлюднять в word-версії для зручності користування. Наголосимо, що цього року подання на присудження Премії можуть вноситися закладами вищої освіти та науковими установами до 30 квітня 2019 року.
 
Також збільшено кількість іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук -  до 30. Розмір щомісячної складає близько 10 тис грн. Стипендія виплачується щомісячно протягом одного року. Вона не оподатковується, як і всі премії чи стипендії, що засновані Верховною Радою України чи Президентом України. Стипендії/премії, що засновані Урядом підлягають оподаткуванню. Отож, парламентським комітетом схвалено відповідну інструкцію, яка доступна за посиланням: http://kno.rada.gov.ua/uploads/documents/36898.pdf
Подання від закладів вищої освіти та наукових установ вносяться до 30 квітня.
 
Шановні колеги, вочевидь, Міністерство освіти і науки, Національна академія наук України,національні галузеві академії наук додатково інформуватимуть щодо термінів прийому документів із підвідомчих закладів. 
 
Закликаємо інституційні обєднання наукової молоді, ради молодих учених бути активними субєктами номінування кандидатур на здобуття стипендій та Премій Верховної Ради України.
 
З повагою, Юрій Кращенко, голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
 

 

Subcategories