Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

Кісіль Юрій Іванович - заступник директора спортивного комплексу

 

dovbnyaДовбня Володимир Петрович - заступник директора спортивного комплексу. 

Володимир Петрович в 1976 році  закінчив педагогічний інститут  імені М.Горького. Починаючи з 1973 року  займався збірною командою педагогічного інституту з кульової стрільби. Підготував трьох майстрів спорту з кулькової стрільби, п’ятнадцять  кандидатів в майстри спорту та дванадцять першорозрядників і масових розрядів ( ІІ - й, ІІІ -й ) із числа студентів.
Завдяки зусиллям ректорату в 1989 році було придбано нову зброю, гвинтівки  та пневматичну зброю для навчання студентів стрільбі та прийняття  нормативних комплексів ГТО по стрільбі.
Своїми силами було обладнано тир установкою ЛРМ – 65 для стрільби по зявляющимся цілям. Всі ці заходи дали змогу більш якісно займатись підготовкою студентів з кульової стрільби. За цей весь час проводились заходи на  право функціонування стрілецького тиру ( дозволи, ліцензування).
Заступник директора спортивного комплексу з 1997 року, майстер спорту СРСР з кульової стрільби, багаторазовий призер та чемпіон Збройних Сил СРСР та суддя Республіканської категорії.
На даний момент ми маємо  ліцензію - № 008480 до 2017 року ГУ МВС України в м. Києві та дозвіл № 001623, виданий Держдепартаментом громадської безпеки на право відкриття та функціонування  стрілецького тиру.
Володимир Петрович докладає багато зусиль до військово-патріотичного виховання молоді , приймає активну участь в змаганнях різного рівня. Він неодноразово  нагороджений грамотами ректорату, Медаллю Драгоманова 2015 року. Проводить активну підготовку спортивного комплексу до нового навчального року

ryabovРябов Володимир Васильович заступник директора спортивного комплексу з ремонтно-будівних робіт.
Випускник  нашого вишу, працюючи в університеті з 1996 року, будучи справедливим, вдумливим, цілеспрямованим, рішучим виконує важливу роль в ремонтно-будівельних роботах спортивного комплексу. 
Ректорат  особливо  відмічав роботу заступника директора спортивного комплексу Рябова Володимира Васильовича, який був неодноразово нагороджений багатьма  грамотами, подяками ректорату, срібною медаллю Драгоманова 2010 року та медаллю М.П.Драгоманова в 2015 році. 

nikОдаренко Микола Миколайович - старший інструктор-методист спортивного комплексу. 

Працював заступником директора спортивного комплексу в період з 1985 по 2000рік. Відповідаючи за організацію і роботу груп “Здоров’я” ( на той час), за оренду в спортивному комплексі та проведення спортивно – масових заходів він завжди відповідально  і професійно організовував проведення на спортивному комплексі десятки якщо не сотні спортивних змагань за рік різного рівня, починаючи з інструкторських заходів закінчуючи Євро кубками  з баскетболу, спортивної акробатики. Свій вклад Микола Миколайович  вніс в розвиток настільного тенісу, як в Університеті так і в  місті Києві, і в Україні.  Працюючи викладачем в Інституті фізичного виховання та спорту підготував одного майстра спорту Міжнародного  класу з  настільного тенісу, 2-х заслужених майстрів спорту України, 3-х майстрів спорту, 7 кандидатів в майстри спорту міжнародного  класу та 10 спортсменів 1-го розряду з настільного тенісу. На Універсіадах України, команда міста Києва основана на базі збірної Київського Педагогічного Університету  багаторазово займала  призові місця в командному  та особистих заліках.

yacenkoЯценко ВолодимирІванович старший інструктор-методист спортивного комплексу. 
Він дуже відповідально працює з відвідувачами комплексу та багато років є викладачем груп “Здоров’я”. Він не тільки працює в спортивному комплексі, але й живе ним. Тому, що дуже часто знаходиться на роботі зверх норми. Він єдиний хто багато років працює на ранкових групах, які починають працювати з 7.00 ранку.
Керівництво комплексу завжди може розраховувати на професіоналізм, відповідальність Яценка Володимира Івановича.
За час роботи на спортивному комплексі неодноразово був нагороджений  грамотами, а також Почесною відзнакою Міністерства у справах сімї, молоді та спору в 2009 році, Медаллю Драгоманова 2015 року.

incrtyktor

 

Інструкторами в басейнах працюють майстри та кандидати у майстри спорту з плавання:Лузакова Галина Анатоліївна та  Сидоренко Олена Еріванівна, які є хорошими спеціалістами. Під час роботи в басейні проводять заняття з навчання плавання всіх бажаючих. Приймають активну участь в підготовці спортивного комплексу до нового навчального року. 

 

  

medЗа санітарним станом стежить кабінет лікарського контролю спортивного комплексу 3 медичні сестри, які працюють за графіком з 7.00 до 23 години. Це  дипломовані фахівці своєї справи. Такі як: Єлізарова Тетяна Борисівна, Бенюмова Наталія Іванівна та Люлька Світлана Іванівна, які свою роботу виконують добросовісно, мають багаторічний досвід роботи в спортивному комплексі. Вчасно та якісно надають першу медичну допомогу, слідкують за санітарним станом всього комплексу, температурними показниками  води в басейнах, показниками  хлору. Співпрацюють з  районною та міською санітарно – епідеміологічною службою. Приймають активну участь в реконструкціях та ремонтних роботах. За свою роботу були відзначені грамотами ректорату.

bygaenkoБугаєнко Марія Михайлівна - секретар спортивного комплексу.
Робота її невидима тільки на перший погляд. Тісна співпраця з майже усіма підрозділами університету, починаючи з кадрових та бухгалтерських моментів та закінчуючи профспілковими та виробничими питаннями. Це підготовка документації, надання різного рівня звітності, облік робочого часу  всього колективу.
Крім того, з недавнього часу, на спортивному комплексі відкрито масажний кабінет та солярій, який очолює дипломований спеціаліст, (старша медична сестра в минулому), Марія Михайлівна. За ці платні послуги гроші перераховуються на рахунок педагогічного університету. Діяльність Марії Михайлівни  належним чином відзначило керівництво нашого університету. Так у 2009 році була  нагороджена Почесною Грамотою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Почесною Грамотою ректорату з нагоди 170 –ти річчя НПУ імені М.П.Драгоманова. А в 2010 році Благословенною Грамотою  Патріарха Київського  і всієї  Руси – України Філарета. З нагоди 180-ти річчя НПУ імені М.П.Драгоманова в 2015 році наказом ректора академіка НАПН України, професора Андрущенка Віктора Петровича нагороджена медаллю Драгоманова.

 

ingenerІнженерно – технічний  підрозділ спортивного комплексу поділяють на два напрямки. Високопрофесійний та багатофункціональний колектив слюсарів – сантехніків  хлораторщиків очолює спеціаліст вищої категорії Кравченко Олександр Васильович, який працює в НПУ імені М.П. Драгоманова з 2000 року. Пройшовши шлях навчання та підвищення кваліфікації від електрика ІІІ –го розряду  до спеціаліста вищої категорії на протязі 15 років зробив вагомий особистий внесок у розвиток спортивного комплексу , забезпечення важливих експлуатаційних функцій, модернізації, впровадження новітніх технологій, розробки та впровадження у життя нових технічних проектів що дали змогу значно економити енергоресурси  та позитивно вплинути на економічний стан університету. За багатоплідну роботу в грудні 2009 року був нагороджений  Почесною відзнакою “За активну громадську діяльність “ Міністерства  України у справах сім’ї, молоді та спорту, у лютому 2010 року, Подякою Київської міської організації профспілок освіти України. В червні 2015 року за наказом ректора НПУ імені М.П.Драгоманова  Андрущенка Віктора Петровича нагороджений медаллю  Драгоманівська  родина.

stolyarovaСтолярова Любов Іванівна - завідувач  господарством спорткомплексу.
В період підготовки споруди до 1–го вересня довіреним її  колективом проводиться генеральне прибирання, фарбування стін, підлоги в залах, підсобних приміщеннях, коридорів, ремонт крісел, стільців, парт і таке інше.
В підпорядкуванні Любові Іванівни знаходяться люди робота яких невидима, але вкрай необхідна. Це прибиральниці, гардеробниці, які слідкують та підтримують  чистоту і порядок на своїх робочих місцях. Активно приймають участь  по підготовці спорткомплексу до  семестрів.