Абітурієнт  

   

Освітня діяльність  

   

Віртуальний факультет  

   

 

sportУ всi роки становлення i розвитку навчального закладу  придiлялася належна увага змiцненню його спортивно-оздоровчої бази. В листопадi 1985 року особливого поштовху надало тут введення  в експлуатацiю навчального спортивного комплексу загальною площею 8400 квадратних метри. Поєднуючи в собi два басейни, чотири рiзних зали i стрiлецький тир, ця споруда була першою як така, що збудована на той час в системi Мiнiстерства нарoдної  освiти України.

При безпосереднiй участi ректорату, особисто академiка М.I. Шкiля, на той час ректора, та проректора з економiки  i органiзацiї  навчально-виховного процесу професора Падалки О.С. було введено в штатний розпис i сформовано вiдповiдний склад обслуговуючого персоналу  на 120 робочих посад, фахівців різних професій, а також створене належне матерiально-технiчне забезпечення. Все це в цiлому обумовило значне полiпшення фiзичного виховання, фiзичної культури в навчальному закладi та вималювало перспективи розвитку спортивно-оздоровчої роботи.

 

Час показав, що спортивний комплекс став центром спортивного життя не тільки  в місті Києві, але і в Україні. Чому це так, тому що в залах, басейні за весь період проводилось  десятки змагань всесоюзного та Європейського рівня з різних видів спорту, не говорячи про чемпіонати та першості України.