Програма конференції

ЗБІРНИК №3К (162) 23 (КИЇВ, 2023)

Відео-запис виступу 1

Відео-запис виступу 2

Привітання-виступ – Регіна Чікоскі – доктор, професор, мовний відділ, Унісентро Середнього-заходу державного університету, штат Парана, Бразилія., Унісентро Середнього-заходу державного університету, штат Парана, Бразилія

Привітання-виступ – Олена Ємець – Вице канцлер European Digital University-USA, В Digital School P2P Communication – засновник та метатехнолог, Об’єднані Арабські Емірати

Привітання-виступ – Алі Узун – юрист, Всесвітня конфедерація молоді та спорту, Віце-президент провінції Стамбул, Туреччина

Привітання-виступ – Han Сhangliang – кандидат педагогічних наук, суддя міжнародної кваліфікації (традиційні бойові мистецтва), доцент кафедри методики підготовки та підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури та спорту університету Люйшунь, пров. Чжецзян, КНР

Презентація-виступ доктора педагогічних наук, професора В.М.Мазіна, м.Запоріжжя, Україна

Презентація-виступ доктора педагогічних наук, професора С.Г.Приймак , м.Чернігів, Україна

23-24 березня 2023 року на базі факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова відбулась щорічна XIV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання, здоров’я і професійної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури та спорту».

В роботі конференції взяли участь провідні фахівці в сфері фізичної культури, спорту та реабілітації з України, Словаччини, Молдови, Бразилії, Китаю, ОАЕ, Туреччини, Польщі.

З вітальним словом від ректорату Університету до учасників конференції звернувся Ростислав Драпушко, проректор з науково-педагогічної роботи (взаємодія з органами державної влади та місцевого самоврядування).

Слова підтримки української науки в рамках пленарного засідання висловили Йозеф Затько – JUDr., доктор філософії, Почесний доктор, Почесний професор, LL.M, MBA, Президент Європейського інституту безперервної освіти, Голова Асоціації піротехніків Словацької республіки, Засновник Східно-Європейської агенції розвитку (Словацька Республіка); Тетяна Букорос – кандидат політичних наук, доцент, почесний професор, МВА, LL.M, директор науково-технічної бібліотеки Київського національного університету технологій та дизайну, Віце-президент Європейського інституту безперервної освіти (Україна), Регіна Чікоскі – доктор, професор, мовний відділ та Клодожіл Фабіано Рібейро дос Сантос – завідувач кафедри математики, Унісентро Середнього-заходу державного університету (Бразилія); Олена Ємець – Віце канцлер European Digital University-USA, В Digital School P2P Communication – засновник та метатехнолог (Об’єднані Арабські Емірати); Алі Узун – Всесвітня конфедерація молоді та спорту, Віце-президент провінції Стамбул (Туреччина); Валентин Константинов – доктор історичних наук, професор, Кишинівський державний педагогічний університет імені І. Крянге (Молдова); Han Сhangliang – кандидат педагогічних наук, суддя міжнародної кваліфікації (традиційні бойові мистецтва), доцент кафедри методики підготовки та підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури та спорту університету Люйшунь (КНР).

Українські науковці (Олексій Тимошенко – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Київ; Сергій Приймак – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри біологічних основ фізичного виховання, здоров’я і спорту Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, Чернігів; Надія Довгань – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Миколаїв, Майстер спорту СРСР; Василь Мазін – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри управління фізичною культурою та спортом Національного університету "Запорізька політехніка", Запоріжжя, Майстер спорту України; Валерій Арефьєв – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Київ; Наталія Терентьєва – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри олімпійського і професійного спорту Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, Київ) представили пленарні доповіді. В обговоренні взяли участь понад 100 вітчизняних провідних фахівців з різних закладів і установ (Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Переяслав, Полтава, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Чернігів, ін.).

З найкращими побажаннями подальшої співпраці

Організаційний комітет комференції