2018collageЗ 20 по 23 вересня у м.Луцьк (Волинська обл.) відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Понад 400 спортсменів, 37 команд з 20 регіонів нашої країни зібрались у столиці Волині, щоб визначити найкращих.

Серед учасників цього заходу були і студенти нашого університету, які виступали у складі збірних команд міста Києва та Київщини. І не просто були, а були одними з найкращих в Україні. Так, Віталій Гичко виборов золоту та срібну нагороди у особистому заліку. А в естафетних змаганнях команда у складі Анастасія Королюк, Станіслав Поляниця, Віталій Гичко, Марія Тимощук здобула срібні нагороди. Завдяки такому фантастичному результату наша студентка Анастасія Королюк виконала норматив «Майстер спорту України»!!! Бронзову нагороду в естафеті виборов наш першокурсник Богдан Грязєв.

Вітаємо спортсменів та тренерів з перемогою!