nakaz.jpg

Наказ ректора університету № 815-П від 25 липня 2022р.

"Щодо окремих питань оптимізації трудових відносин працівників"

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 р. № 2352-ІХ, Кодексу законів про працю України,

Наказую:

1. Припинити з 19.07.2022 р. виплату (збереження) середнього заробітку працівникам університету, призваним на військову службу під час мобілізації, згідно Списку (Додаток № 1 до наказу), гарантовано зберігаючи за ними місце роботи та посади на період дії або скасування воєнного стану.

2. Надання науковим, науково-педагогічним, педагогічним працівникам невикористаних днів щорічної основної відпустки перенести на період після припинення або скасування воєнного стану.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на проректора з перспективного розвитку та інфраструктури Гамулу І. А. та головного бухгалтера Ярославську Л. П.