![футбол.jpg](/images/футбол.jpg)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Вітаємо збірну України-бронзового призера чемпіонату Європи з футзалу серед жінок, у складі якої виступала студентка факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я НПУ імені М.П.Драгоманова Гриценко Катерина і випускники факультету
Форсюк Юлія, Дубицька Ірина і Васьковець Марія.
Так тримати дівчата і бажаємо нових перемог!
Декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я
Олексій Тимошенко.